مسئوليت پذيري بيش از حد _ “زني شاغل هستم که مجبورم به خاطر بيکاري و بي مسئوليتي همسرم از صبح تا شب کار کنم”،” يا آقايي که ميگه دو سال است ازدواج کرده ام اما تا به حال خانه تميز به خود نديدم، چرا که همسرش ميگويد: من زن تو هستم نه خدمتکار خانه ات!”،”دخترم با هزار التماس مرا راضي مي کند تا اسمش را در کلاس آموزشي دلخواهش بنويسم، اما تا به دو جلسه نرسيده، پشيمان مي شود و از رفتن امتناع مي کند”،” يا همکاري عاصي ام کرده است و مدام کارهاي خودش را به من محول مي کند و با گوشي همراهش بازي مي کند”،…
آنچه گفته شد تنها نمونه هاي کوچکي از بي مسئوليتي ها ست!

قطعا شما هم در زندگي تون با افراد مسئوليت گريز مواجه شده ايد،

اما واقعا خودِ شما، چقدر مسئوليت پذير يد ؟ تعريف تان از مسئوليت چيست؟ براي پذيرش يا عدم پذيرش مسئوليت چه اصولي را رعايت مي کنيد؟ تا به امروز چقدر در انجام تعهدات و مسئوليت هايتان موفق بوده ايد؟ سعي مي کنيد به تمامي تعهدات خود عمل کنيد يا آنکه به نيمه راه نرسيده و يا احيانا از همان اول سلب مسئوليت مي کنيد؟ براي موفقيت بيشتر در مسئوليت پذيري چه تدابيري انديشيده ايد؟ و…

همونطور که متوجه شديد موضوع برنامه امروز راديو بدن، مسئوليت پديري و مهم تر از اون مسئوليت پديري بيش از اندازه است.  پس همراه عليرضا آزاد ، مدرس مهارت هاي زندگي براي تغيير سبک زندگي از طريق مديريت استراتژيک بدن باشيد.  ادامه مطلب در سايت منبع

منبع مديريت استراتژيک بدن براي لاغري کاهش وزن چاقي

برگرفته از مسئوليت پذيري بيش از حد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بيمه دانا (نمايندگي فکوري9113) کارنامه جعلی نمای سنگ دانلود فایل از سایت پاورفایل شرکت اوج زیبایی هزاره سوم راغبـ Asia doris نوبرانه Jeremy